Sprawdź
Najciekawsze
artykuły

05.10.2018 14:27

4 kroki do spełnienia - 4. PIERWSZE DNI W KLINICE

To, co jeszcze niedawno zdawało się być marzeniem, obróciło się w rzeczywistość – przemierzasz teraz drogę do swojego nowego miejsca przeznaczenia. Pewnie obawiasz się pierwszych dni… podobno „początki zawsze są trudne” , jak mówi ludowe porzekadło. Ciekawość, radość i lęk pojawiają się naprzemiennie. Jednak już(...)

Czytaj więcej

05.10.2018 14:26

4 kroki do spełnienia - 3. PRZYGOTOWANIE DO WYJAZDU

Udało się! Zakwalifikowałem się do projektu! Jadę do Niemiec! I co teraz? Jaki jest następny krok? Co dalej? O matko… a może rzucam się z motyką na słońce? Spokojnie… Po zakwalifikowaniu się do projektu, znalazłeś się w dobrych rękach. Teraz, to zespół profesjonalistów zatroszczy się(...)

Czytaj więcej

05.10.2018 14:24

4 kroki do spełnienia - 2. REKRUTACJA

Gdy najtrudniejsza decyzja jest już za nami, gdy postawiliśmy rozpocząć pracę w obcym nam jeszcze kraju, zapala się w nas iskra entuzjazmu i czujemy wszechogarniającą mobilizację. Następny krok to przejście procesu rekrutacyjnego. Niespokojny duch, siedzący na naszym ramieniu, będzie siał w nas ziarno niepewności –(...)

Czytaj więcej

05.10.2018 14:21

4 kroki do spełnienia - 1.DECYZJA

Chyba większość z nas zadaje sobie w pewnym momencie życia pytanie: „A może by tak rzucić wszystko i spróbować za granicą?”. Jednak niewielu postanawia złapać byka za rogi i zrobić krok ku lepszej przyszłości. Pytanie tylko, czy warto poprzestawać na marzeniach? Domysłach „co by było,(...)

Czytaj więcej