Feniks HR to
agencja
pracy

rekrutująca
najlepszych

specjalistów do pracy na terenie Niemiec

Grunt to zaangażowanie

Jesteśmy zespołem zaangażowanych i wyspecjalizowanych osób, dla których najważniejszą wartością jest człowiek. Stawiamy na bezpośredni, bliski kontakt oraz zaufanie. W naszym słowniku nie istnieją słowa takie jak "niemożliwe", "za daleko" czy "to się nie uda". Chcemy aby podstawą naszej relacji było partnerstwo, a naszej współpracy towarzyszyły pozytywne emocje.

Wbrew pozorom, nasz główny cel różni się niewiele od Twojej życiowej misji - nas także charakteryzuje oddanie się innym i podanie im pomocnej dłoni wtedy, gdy tego najbardziej potrzebują. Warto abyś uświadomił sobie, że jesteśmy tu dla Ciebie i chcemy towarzyszyć Ci podczas całego procesu rozpoczęcia nowej życiowej drogi.

Co nas wyróżnia
na tle innych agencji

  • Długotrwałe wsparcie
    i opieka dla naszych klientów
  • Integracja
    międzykulturowa
  • Duża dawka wiedzy o życiu i pracy w Niemczech z pierwszej ręki!

Indywidualne podejście,
wsparcie i opieka
dla naszych klientów!

Naszym celem jest znalezienie dobrego pracownika dla zaufanego i solidnego pracodawcy, w taki sposób aby obie strony czerpały z tego korzyści.

Zależy nam na tym, aby nie tylko pomóc Ci w znalezieniu ambitnej i satysfakcjonującej pracy w Niemczech, ale także na tym aby być Twoim wsparciem podczas realizacji nowego, życiowego wyzwania jakim jest podjęcie pracy w nieznanym środowisku. Chcemy jak najbardziej ułatwić Ci integrację i odnalezienie się w nowym miejscu. Nasza współpraca nie zakończy się więc wraz z podjęciem przez Ciebie pracy! Chętnie będziemy towarzyszyć Ci także podczas pierwszych miesięcy pobytu w Niemczech i wspierać Cię w sytuacjach, w których będziesz tego potrzebował.

Integracja
międzykulturowa!

Naszym klientom, którymi są zarówno polscy pracownicy, jak i niemieccy pracodawcy, udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące warunków udanej integracji i współpracy personelu medycznego z Niemiec i Polski w niemieckich szpitalach. Zależy nam na tym aby tworzyć trwałe i satysfakcjonujące relacje zawodowe między obiema stronami, szerzyć ideę wzajemnego zrozumienia i wzmacniać polsko-niemieckie relacje, nie tylko w pracy. W naszej ofercie znajdziesz między innymi szkolenia, coaching i warsztaty międzykulturowe.

Wiedza o życiu i pracy
w Niemczech
z pierwszej ręki!

Jako osoby mieszkające i pracujące w Niemczech przez dużą część naszego życia, przeszłyśmy przez cały proces integracji i zdobywania doświadczenia zawodowego za granicami Polski. Ciężką pracą udało się nam osiągnąć zawodowy sukces, dlatego chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem oraz wiedzą, która pomoże Ci rozpocząć nowy start, zarówno zawodowy jak i życiowy.

Fenix HR to nie tylko wiedza i doświadczenie, ale także stuprocentowe
zaangażowanie, pasja i serce

Jesteśmy profesjonalistami, działającymi od wielu lat na niemieckim rynku pracy. Znamy wszystkie jego możliwości oraz szczegóły jego funkcjonowania. Poza tym, jesteśmy wyspecjalizowani w branży medycznej i posiadamy szereg cennych w tej dyscyplinie kontaktów do zaufanych pracodawców na terenie całych Niemczech. Pomogą nam one w znalezieniu dla Ciebie ciekawej, ambitnej, dobrze płatnej pracy, która pozwoli Ci się rozwijać i zyskać satysfakcję ze swoich działań oraz uznanie w oczach innych.

Zespół Feniks HR

Założycielka agencji, od prawie trzydziestu lat mieszka i pracuje w Niemczech. Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie w Paderborn. Od wielu lat pracuje w branży HR. Jest też dyplomowanym coachem. Doradza i towarzyszy zarówno osobom indywidualnym, jak i zespołom i organizacjom przy procesie ich rozwoju. Specjalizuje się w doradztwie biznesowym oraz zarządzaniu zmianą. Jej pasja jest też rozwijanie zdolności interkulturowych: jest trenerem w tej dziedzinie, prowadzi wiele szkoleń w tym kierunku. Nie ma sobie równych w procesie rekrutacji wykwalifikowanych specjalistów do pracy w zaufanych niemieckich szpitalach. Żyjąc tak długo poza granicami Polski poznała i pokochała Niemcy i Niemców.

Współwłaścicielka agencji, przez 26 lat mieszkała w Niemczech, po tym czasie wróciła do rodzinnego kraju. Ostatnie dwa lata odpowiedzialna była za zarządzanie polską spółką w Niemczech. Posiada umiejętności kierownicze i menedżerskie, dlatego do jej zadań należało kierowanie zespołami pracowników. Świetnie dogaduje się z ludźmi, a współpraca z nimi nie jest jej obowiązkiem, a pasją. Od tego roku rozpoczęła studia podyplomowe - Akademię Coachingu. Uczestniczyła również w zajęcia psychologii biznesu. W wolnych chwilach uprawia sport, głównie triathlon. Dla relaksu biega, pływa oraz jeździ na szosie.