Zapoznaj się z aktualnymi
ofertami pracy stałej

16.06.2021

Szukasz nowego wyzwania?

My szukamy Ciebie!

Dla naszych klientów w Niemczech szukamy nie tylko od zaraz:

Magistrów Farmacji (k/m/inne) oraz Techników Farmacji (k/m/inne)

Sprawdź szczegóły

12.11.2020

Aplikacja spontaniczna

Praca stała

Żadne z naszych ogłoszeń nie pasuje do Twojego profilu?

Zostaw nam swoją aplikacje a my postaramy się jak najszybciej nawiązać z Toba kontakt, żeby omówić szczegóły pracy, którą chciał(a)byś znaleźć…

Sprawdź szczegóły

Feniks HR oferuje
Pracę stałą

Zadaniem naszej firmy jest rekrutacja polskich specjalistów z branży medycznej do pracy w niemieckich szpitalach oraz placówkach zdrowia.
Szukamy osób zainteresowanych zarówno praca stałą jak i tymczasową.

Jedyne czego oczekujemy od Ciebie na start to odwaga i determinacja. Odpowiedzialność za wiele formalności bierzemy na siebie, aby jak najbardziej ułatwić Ci nowy zawodowy start. Zdajemy sobie sprawę z tego, że podjęcie nowej pracy to nie tylko początek nowych doświadczeń zawodowych, ale także nowi ludzie, którzy nas otaczają, nowe obowiązki i nieznane obyczaje panujące w danym miejscu. Praca za granicą wiąże się jednak z jeszcze większymi wyzwaniami. Każdy kraj wyróżnia jego własna kultura i zwyczaje, które należy poznać oraz połączyć z własnym spojrzeniem na świat, tak by czuć się dobrze w nowym miejscu.

Dlatego też korzystając z oferty naszej firmy, poza ambitną i dobrze płatną pracą otrzymujesz także pewność, że dzięki naszemu doświadczeniu oraz wsparciu początek Twojej nowej drogi zawodowej będzie prostszy i udany. Postaramy się stworzyć Ci bezpieczny pomost łączący dwie kultury, dzięki któremu dużo łatwiej będzie Ci rozpocząć nowy start.