Zapoznaj się z aktualnymi
ofertami pracy tymczasowej

10.06.2021

Pracuj w McDonald's w Niemczech!

Szukamy Ciebie!

Jesteś studentem i szukasz pracy na 2-3 miesiące? Mówisz komunikatywnie po niemiecku? Interesujesz się pracą w gastronomii? Chcesz poznać nowych ludzi, podszlifować język i trochę zarobić?

Sprawdź szczegóły

01.09.2020

Aplikacja spontaniczna

Praca tymczasowa

Dzięki współpracy zyskujesz:

  • zlecenia pracy zgodne z Twoimi wytycznymi
  • doskonałą możliwość poszerzenia horyzontów: osobistych i zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie według niemieckich stawek płacowych
  • profesjonalne wsparcie w kwestiach organizacyjnych i administracyjnych
Sprawdź szczegóły

Feniks HR oferuje również
Pracę tymczasową

Wśród naszych ofert znajdują się także oferty pracy tymczasowej. Przeznaczone są one głównie dla osób, które nie mają stuprocentowej pewności czy odnajdą się w pracy zawodowej za granicą i chcą spróbować swoich sił, lub z różnych względów, np. rodzinnych, nie chcą decydować się na opuszczenie Polski na stałe.

Praca tymczasowa to także świetne rozwiązanie dla osób, które chcą poznać nowe metody pracy, leczenia czy przeprowadzania zabiegów. Ofertę tymczasową traktować można także jako poszerzenie swoich horyzontów, świetną przygodę, szansę na poznanie nowych, ciekawych ludzi, jak i dodatkowe, przydatne w życiu zawodowym, doświadczenie.

Praca tymczasowa to nie tylko szansa na zdobycie cennego doświadczenia. Współpraca z niemieckimi klinikami, nawet przez niedługi okres czasu, to również możliwość dobrego zarobku oraz zawarcia szeregu znajomości, które mogą okazać się przydatne w dalszym życiu zawodowym.

Zatrudnienie w klinice, nawet jeśli tylko na określony, krótki okres czasu, odbywa się na podstawie umowy o pracę. Jeśli współpraca układała się zadowalająco dla obu stron często istnieje możliwość przekształcenia się jej w pracę stałą. Jeśli obie strony nie zdecydują się na dalszą współpracę, po upływie ustalonego terminu możesz wrócić do Polski lub podjąć pracę w innej, niemieckiej placówce, która poszukuje aktualnie pracownika.